در سال ۱۴۰۰ جمعی از نخبگان جوان در زمینه مهندسی تجهیزات آزمایشگاهی، داروسازی و بیوتکنولوژی، پس از حدود ۱۰ سال تجربه فعالیت در این حوزه، سرانجام گرد هم آمدند و «صباسان آزما» متولد شد.

فرآیند تولید تجهیزات در صباسان آزما، با مطالعه کامل دستگاه‌های مطرح جهانی و انتخاب یک دستگاه برای مهندسی معکوس و تولید با «کیفیت» اغاز می‌شود. تولید با کیفیت هدف ما نیست، آرمان ماست!

در فاز تحقیق و توسعه، تجهیزات تولید‌‌شده در شرکت، ماه‌های ابتدایی تولد خود را در آزمایشگاه‌های منتخب دارویی و زیست‌فناوری و با کاربران متخصص همین حوزه سپری می‌کنند تا «نیاز واقعی» و معنای حقیقی «کیفیت تولید» سنجیده شود.

پس از فاز تحقیق و توسعه و  ورود دستگاه در بین جامعه بزرگ علمی و تحقیقاتی کشور، بازخوردهای دریافتی از این قشر فرهیخته، همچون گنجی برای ماست. ما بر اساس این بازخوردها و همچین مطالعه روند تغییرات در تجهیزات مطرح دنیا، در کنار یافته‌های تیم تحقیق و توسعه صباسان آزما، بهبود و به‌روزرسانی‌های مستمر در نرم‌افزار و سخت‌افزار را در دستور کار داشته و خواهیم داشت.

ما با افتخار می‌کوشیم تا تجربه فرآیندهای آزمایشگاهی بدون دغدغه را برای پژوهشگران گرامی فراهم آوریم. یادآور می‌شود، تجهیزات آزمایشگاهی شرکت صباسان آزما تماما ساخت ایران است و تیم ما، با افتخار، با پشتیبانی سریع و خدمات پس از فروش مناسب در خدمت جامعه علمی و پژوهشی کشور هستند. اگر ما می‌توانیم هرچند اندک، در فرآیند اعتلای ایران عزیز در کنار شما فرهیختگان گرامی باشیم، مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم.